4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Baterie do: » Litowe
Producent: Bati-mex, Batimex, EaglePicher, EEMB, Electrochem, Energy+, Eve, Fanso, FDK - Sanyo, GP Battery, Mikrolity, Panasonic, Renata, Saft, Sanyo, Seiko, Sony / Murata, Tadiran, Varta, Vinnic, Wykonano z baterii Panasonic, Wykonano z baterii Saft, Wykonano z ogniw FDK (Made in Japan), Xeno, ZamiennikBaterie litowe nieładowalne przemysłowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na baterie litowe nieładowalne przeznaczone do urządzeń przemysłowych oraz domowych.
Baterie litowe, to ogniwa o najlepszych parametrach jeżeli chodzi o baterie jednorazowe.

Przed zakupem jednorazowej baterii litowej do urządzeń elektronicznych i przemysłowych prosimy dokładnie zapoznać się ze szczegółowym opisem Państwa urządzenia celem dobrania ogniwa o odpowiednich parametrach technicznych (m.in.wymiary, napięcie, itd.).
Baterie litowe nieładowalne wykorzystywane są w sterownikach PLC, czujkach alarmowych oraz w innych urządzeniach elektronicznych.

Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane w naszym sklepie internetowym baterie nieładowalne litowe są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami.
Baterii jednorazowych (niaładowalnych) litowych nie trzeba formować - są od razu gotowe do użycia w Państwa urządzeniach.
Zużyte baterie litowe 
należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego i międzynarodowego prawa.
Pod żadnym pozorem prosimy nie ładować baterii litowych!

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów