4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Skanerów Sklepowych
Producent: Bati-mex, Batimex, Panasonic, Varta, ZamiennikAkumulatory i baterie do skanerów sklepowych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu na baterie oraz akumulatory do skanerów sklepowych oraz do czytników kodów.
Akumulatory do skanerów sklepowych zostały wykonane z ogniw Li-Ion, Li-Polymer lub NiMh.
Sprzedaż akumulatorów NiCd na terenie Unii Europejskiej - skanerów sklepowych oraz czytników kodów - jest zabroniona.
Przed zakupem akumulatora lub baterii do czytnika kodów kreskowych należy dokładnie zapoznać się z załączoną instrukcją obsługi posiadanego urządzenia, aby dobrać ogniwo o odpowiednich parametrach technicznych i o odpowiednich gabarytach.
Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane przez nasz sklep internetowy baterie oraz akumulatory do skanerów sklepowych są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w oryginalnych skanerach.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do skanerów oraz czytników kodów kreskowychznajdą Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi (w języku polskim).
Zużyte akumulatory oraz baterie do skanerów i czytników kodów kreskowych, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego i unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów