4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Konsol
Producent: Bati-mex, Cameron Sino, ZamiennikAkumulatory i baterie do konsol do gier

Zachęcamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na baterie i akumulatory do domowych konsol do gier.
Oferowane przez nas ogniwa Li-Ion idealnie nadają się do częstego ładowania oraz są idealnie dopasowane do domowych centrów rozrywki.
Obecnie, w konsolach do gier stosuje się jedynie akumulatory typu Li-Ion oraz Li-Polymer, które doskonale zastępują stare, i wycofane już ze sprzedaży, ogniwa starego typu - NiCd NiMh.
Jeżeli w szczegółowym opisie prezentowanego produktu nie zaznaczono inaczej, to oferowane przez nas akumulatory są zamiennikami, w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami typu Li -Ion, Li-Polymer, które są zainstalowane w domowych konsolach do gier
Akumulatory używane w konsolach do gier przed pierwszym użyciem należy prawidłowo uformować (potocznie mówi się: sformatować).
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów do konsol do gier, znajdziecie Państwo w załączonej przez nas, do przesyłki, czytelnej instrukcji obsługi.
Zużyte baterie i akumulatory do domowych konsol do gier należy natychmiast zutylizować zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów