4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Telefonów Komórkowych
Producent: Bati-mex, Cameron Sino, myPhone, ZamiennikAkumulatory i baterie do telefonów komórkowych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu na baterie i akumulatory do telefonów komórkowych różnych producentów.
Akumulatory do telefonów komórkowych zostały wykonane z ogniw typu: NiMh, Li-Ion oraz Li-Polymer.
Sprzedaż akumulatorów NiCd na terenie całej UE - do wszystkich modeli telefonów komórkowych - jest zabroniona.
Przed zakupem baterii lub akumulatorów do telefonów komórkowych należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi, aby dobrać ogniwo o odpowiednich parametrach.

Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane w naszym sklepie internetowym baterie i akumulatory do telefonów komórkowych są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w oryginalnych telefonach.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do telefonów komórkowych znajdą Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi ogniwa.
Zużyte akumulatory oraz baterie do telefonów komórkowych, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego oraz unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów