4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Laptopów » Fujitsu-Siemens
Producent: Bati-mex, BatimexAkumulatory i baterie do laptopów Fujitsu-Siemens

W naszym sklepie znajdziecie Państwo akumulatory i baterie do laptopów firmy Fujitsu-Siemens.
Sprzedawane, przez nasz sklep internetowy, akumulatory Li-Polymer i Li-Ion  doskonale nadają się do częstego ładowania i są przeznaczone do laptopów firmy Fujitsu-Siemens.
Obecnie w laptopach firmy Fujitsu-Siemens, stosuje się akumulatory typu Li-Ion oraz Li-Polymer. W naszej ofercie znajdziecie również akumulatory - do laptopów Fujitsu-Siemens - starszego typu, czyli NiMh.
Informujemy, że sprzedaż akumulatorów starego typu: NiCd - do notebooków Fujitsu-Siemens - jest zabroniona na terenie państw Unii Europejskiej.
Jeżeli w opisie towaru nie napisano inaczej, to oferowane przez nas akumulatory są zamiennikami, w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami NiCd, NiMh, Li-Ion oraz Li-Polymer, które są zainstalowane w laptopach firmy Fujitsu-Siemens.
Akumulatory, które zostały zastosowane w laptopach Fujitsu-Siemens przed pierwszym użyciem muszą zostać prawidłowo uformowane.
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów firmy Fujitsu-Siemens znajdziecie Państwo w załączonej instrukcji obsługi.
Stare akumulatory i baterie Fujitsu-Siemens muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów

Producent: Bati-mex, Batimex