4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Laptopów » Asus
Producent: Asus, Bati-mex, Batimex, ZamiennikAkumulatory i baterie do laptopów Asus

Szanowni Klienci.W naszym internetowym sklepie znajdziecie Państwo duży wybór baterii i akumulatorów do laptopów firmy Asus.
Sprzedawane przez nas akumulatory Li-Ion i Li-Polymer doskonale nadają się do częstego rozładowywania i ładowania oraz są dopasowane do laptopów taiwańskiego producenta.
Obecnie w laptopach firmy Asus, stosuje się akumulatory Li-Ion i Li-Polymer. Posiadamy w naszej ofercie znajdziecie Państwo również akumulatory do laptopów starszego typu -  NiMh.
Informujemy, że sprzedaż akumulatorów NiCd - do laptopów i innych urządzeń - jest zakazana na terenie EU.
Jeżeli w naszym opisie produktu nie zaznaczono inaczej, to sprzedawane akumulatory są zamiennikami, w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami typu Li-Polymer i Li-Ion, które są zainstalowane w laptopach producenta Asus.
Akumulatory, które są używane w laptopach Asus przed pierwszym użyciem muszą zostać prawidłowo uformować.
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów do laptopów taiwańskiej firmy Asus znajdziecie Państwo w załączonej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory i baterie muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów

Producent: Asus, Bati-mex, Batimex, Zamiennik