4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Laptopów » Panasonic
Producent: Bati-mex, ZamiennikAkumulatory i baterie do laptopów Panasonic

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na akumulatory i baterie do laptopów znanej japońskiej firmy Panasonic.
Prezentowane w naszym sklepie internetowym akumulatory Li-Polymer oraz Li-Ion  idealnie nadają się do wielokrotnego ładowania laptopów firmy Panasonic.
Obecnie w laptopach firmy Panasonic stosuje się wyłącznie akumulatory typu: Li-Ion lub Li-Polymer.
W naszym internetowym sklepie wysyłkowym znajdą Państwo również akumulatory - do laptopów firmy Panasonic starszego typu - czyli NiMh.
Informujemy, że sprzedaż akumulatorów najstarszego typu - NiCd (kadm) - do notebooków Panasonic - jest zabroniona na terenie wszystkich państw UE.
Jeżeli w opisie akumulatora nie zaznaczono inaczej, to oferowane przez nasz sklep akumulatory i baterie są zamiennikami, które są w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami NiCd, NiMh, Li-Ion i Li-Polymer, które są stosowane w japońskich laptopach firmy Panasonic.
Akumulatory oraz baterie, które są stosowane w laptopach Panasonic przed pierwszym użyciem należy prawidłowo i dokładnie uformować.
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów do laptopów Panasonic znajdą Państwo w załączonej przez nas instrukcji obsługi.
Zużyte baterie oraz akumulatory od laptopów firmy Panasonic muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów

Producent: Bati-mex, Zamiennik