4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Laptopów » Hewlett-Packard
Producent: Bati-mex, Batimex, ZamiennikAkumulatory i baterie do laptopów Hewlett-Packard

W naszym internetowym sklepie znajdziecie Państwo akumulatory i baterie do laptopów firmy Hewlett-Packard
Sprzedawane, przez nasz sklep, akumulatory Li-Ion oraz Li-Polymer  idealnie nadają się do częstego rozładowywania i ładowania i są przeznaczone do laptopów amerykańskiej firmy Hewlett-Packard.
Obecnie w laptopach Hewlett-Packard, stosuje się akumulatory typu Li-Ion lub Li-Polymer. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również akumulatory - do laptopów starszego typu Hewlett-Packard - czyli NiMh.
Informujemy, że sprzedaż akumulatorów starego typu: NiCd - do notebooków - jest zabroniona na terenie państw całej Unii Europejskiej.
Jeżeli w opisie towaru nie zaznaczono inaczej, to oferowane przez nas akumulatory są zamiennikami, w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami NiCd, NiMh, Li-Ion oraz Li-Polymer, które są stosowane w laptopach amerykańskiej firmy Hewlett-Packard.
Akumulatory, które są stosowane w laptopach firmy Hewlett-Packard przed pierwszym użyciem należy prawidłowo uformować.
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów do laptopów Hewlett-Packard znajdziecie Państwo w załączonej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory i baterie Hewlett-Packard muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów

Producent: Bati-mex, Batimex, Zamiennik