4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Laptopów » California Access


Akumulatory i baterie do laptopów California Access

W naszym internetowym sklepie znajdziecie Państwo również baterie i akumulatory do laptopów znanej firmy California Access.
Oferowane akumulatory Li-Polymer oraz Li-Ion nadają się do częstego rozładowywania i ładowania i są dopasowane do laptopów California Access.
Obecnie w laptopach California Access, stosuje się akumulatory Li-Ion i Li-Polymer. Posiadamy również w naszej ofercie akumulatory do laptopów California Access starszego typu:  NiMh.
Informujemy, że sprzedaż akumulatorów NiCd - do laptopów California Access oraz innych domowych urządzeń elektronicznych - jest zabroniona na terenie EU.
Jeżeli w opisie produktu nie zaznaczono inaczej, to nasze akumulatory są zamiennikami, w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami Li-Ion i Li-Polymer, które są zainstalowane w laptopach firmy California Access.
Akumulatory, które są stosowane w laptopach California Access, przed pierwszym użyciem muszą zostać uformowane.
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów do laptopów California Access znajdziecie Państwo w załączonej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory i baterie muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów