4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Telefonów Komórkowych » Apple
Producent: Bati-mex, Zamiennik



Akumulatory i baterie do telefonów komórkowych Apple

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu na baterie i akumulatory do telefonów komórkowych firmy Apple.
Akumulatory do telefonów komórkowych amerykańskiej marki Apple zostały wykonane z ogniw typu Li-Ion oraz Li-Polymer.
Sprzedaż akumulatorów NiCd na terenie całej UE - do wszystkich modeli telefonów komórkowych amerykańskiej marki Apple - jest zabroniona.
Przed zakupem baterii lub akumulatorów, do wszystkich modeli telefonów komórkowych Apple, należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi, aby dobrać ogniwo o odpowiednich parametrach.

Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane w naszym sklepie internetowym baterie i akumulatory do telefonów komórkowych światowej marki Apple są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w oryginalnych akumulatorach tego amerykańskiego producenta.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do amerykańskich telefonów komórkowych Apple znajdą Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi ogniwa.
Zużyte akumulatory oraz baterie do telefonów komórkowych amerykańskiej marki Apple, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego oraz unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów

Producent: Bati-mex, Zamiennik