4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Laptopów » Mitac
Producent: Bati-mex, MitacAkumulatory i baterie do laptopów Mitac

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na akumulatory i baterie do laptopów firmy Mitac.
Sprzedawane, przez nasz sklep internetowy, akumulatory Li-Ion oraz Li-Polymer  doskonale nadają się do częstego ładowania laptopów Mitac.
Obecnie w laptopach firmy MItac, stosuje się akumulatory typu Li-Ion oraz Li-Polymer.
W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo również akumulatory - do laptopów Mitac starszego - czyli NiMh (wodorki).
Informujemy, że sprzedaż akumulatorów najstarszego typu, czyli NiCd (kadmowe) - do notebooków firmy Mitac - jest zabroniona na terenie państw UE.
Jeżeli w opisie oferowanego akumulatora nie zaznaczono inaczej, to sprzedawane przez nas akumulatory i baterie są zamiennikami, w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami NiCd, NiMh, Li-Ion oraz Li-Polymer, które są stosowane w laptopach Mitac.
Akumulatory i baterie, które są stosowane w laptopach firmy Mitac przed pierwszym użyciem należy prawidłowo uformować.
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów do laptopów firmy Mitac znajdziecie Państwo w załączonej przez nas obszernej instrukcji obsługi.
Zużyte baterie oraz akumulatory od laptopów Mitac muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego i międzynarodowego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów

Producent: Bati-mex, Mitac