4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Tabletów i Czytników Książek
Producent: Bati-mex, Cameron Sino, ZamiennikAkumulatory i baterie do tabletów i czytników książek

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na baterie oraz akumulatory do tabletów oraz czytników książek.
Akumulatory do czytników książek oraz tabletów zostały wykonane z ogniw typu Li-Ion,  Polymer lub NiMh.
Sprzedaż akumulatorów starszego typu: NiCd na terenie UE - do wszystkich czytników oraz tabletów - jest prawnie zabroniona.
Przed zakupem baterii oraz akumulatorów do tabletów oraz czytników książek należy dokładnie zapoznać się z załączoną instrukcją obsługi posiadanego czytnika lub tableta, aby dobrać ogniwo o prawidłowych parametrach technicznych do posiadanego urządzenia.

Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane w naszym sklepie internetowym baterie oraz akumulatory do tabletów i czytników książek są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w oryginalnych urządzeniach.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do czytników książek i tabletów, znajdziecie Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory oraz baterie do tabletów i czytników książek, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego oraz unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów