4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Telefonów Bezprzewodowych
Producent: Bati-mex, GP Battery, Varta, ZamiennikAkumulatory i baterie do telefonów bezprzewodowych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na baterie oraz akumulatory do telefonów bezprzewodowych różnych producentów.
Akumulatory do telefonów bezprzewodowych zostały wykonane z ogniw typu NimH, Li-Ion lub Li-Polymer.
Sprzedaż akumulatorów starszego typu: NiCd na terenie UE - do wszystkich modeli telefonów bezprzewodowych - jest zabroniona.
Przed zakupem baterii oraz akumulatorów do telefonów bezprzewodowych należy dokładnie zapoznać się z załączoną instrukcją obsługi posiadanego telefonu, aby dobrać ogniwo o prawidłowych parametrach technicznych do posiadanego urządzenia.

Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane w naszym sklepie internetowym baterie oraz akumulatory do telefonów bezprzewodowych są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w oryginalnych urządzeniach.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do telefonów bezprzewodowych, znajdziecie Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory oraz baterie do bezprzewodowych telefonów, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego oraz unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów