4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Telefonów Komórkowych » Sony Ericsson
Producent: Bati-mex, ZamiennikAkumulatory i baterie do telefonów komórkowych Sony Ericsson

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu na baterie oraz akumulatory do telefonów komórkowych Sony Ericsson.
Akumulatory oraz baterie do telefonów komórkowych oferowanych przez spółkę Sony Ericsson zostały wykonane z ogniw typu NiMh, Li-Ion oraz Li-Polymer.
Sprzedaż akumulatorów NiCd na terenie całej UE - do wszystkich modeli telefonów komórkowych spółki Sony Ericsson- jest zabroniona.
Przed zakupem akumulatora lub baterii, do wszystkich modeli telefonów globalnej spółki Sony Ericsson, należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi, aby dobrać ogniwo o odpowiednich parametrach.

Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane w naszym sklepie internetowym baterie oraz akumulatory do telefonów komórkowych oferowanych przez światową spółkę Sony Ericsson są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w oryginalnych telefonach tej globalnej spółki.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do telefonów komórkowych koncernu Sony Ericsson znajdą Państwo - w załączonej do naszej przesyłki - szczegółowej instrukcji obsługi ogniwa.
Zużyte akumulatory i baterie do telefonów komórkowych oferowanych przez globalną markę Sony Ericsson, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego i unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów

Producent: Bati-mex, Zamiennik