4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Urządzeń Geodezyjnych
Producent: Bati-mex, Cameron Sino, ZamiennikAkumulatory i baterie do urządzeń geodezyjnych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na baterie oraz akumulatory do urządzeń geodezyjnych różnych firm.
Akumulatory oraz baterie do urządzeń geodezyjnych zostały wykonane z ogniw typu NiMh, Li-Ion oraz Li-Polymer.
Sprzedaż akumulatorów NiCd na terenie całej UE - do wszystkich modeli urządzeń geodezyjnych - jest zabroniona.
Przed zakupem akumulatora lub baterii, do urządzenia geodezyjnego należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi, aby dobrać ogniwo o odpowiednich parametrach technicznych.

Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane w naszym sklepie internetowym baterie oraz akumulatory do sprzętu geodezyjnego są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w oryginalnych urządzeniach.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do urządzeń dla geodetów znajdą Państwo - w załączonej do naszej przesyłki - szczegółowej instrukcji obsługi ogniwa.
Zużyte akumulatory i baterie do sprzętu geodezyjnego należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego i unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów