4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Laptopów » Maxdata


Akumulatory i baterie do laptopów Maxdata

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na akumulatory i baterie do laptopów Maxdata.
Sprzedawane, przez nasz sklep internetowy, akumulatory Li-Ion i Li-Polymer  doskonale nadają się do częstego ładowania laptopów firmy Maxdata.
Obecnie w laptopach Maxdata, stosuje się akumulatory typu Li-Ion lub Li-Polymer.
W naszym sklepie znajdziecie Państwo również akumulatory - do laptopów Maxdata starszego - czyli NiMh.
Informujemy, że sprzedaż akumulatorów najstarszego typu, czyli NiCd - do notebooków firmy Maxdata - jest zabroniona na terenie państw UE.
Jeżeli w opisie oferowanego produktu nie zaznaczono inaczej, to sprzedawane przez nas akumulatory i baterie są zamiennikami, w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami NiCd, NiMh, Li-Ion i Li-Polymer, które są stosowane w laptopach firmy Maxdata.
Akumulatory i baterie, które są stosowane w laptopach firmy Maxdata przed pierwszym użyciem należy dokładnie i prawidłowo uformować.
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów do laptopów firmy Maxdata znajdziecie Państwo w załączonej instrukcji obsługi.
Zużyte baterie i akumulatory z laptopów Maxdata muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego i międzynarodowego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów