4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Laptopów » Packard Bell
Producent: Bati-mex, Gateway, ZamiennikAkumulatory i baterie do laptopów Packard Bell

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na akumulatory i baterie do laptopów Packard Bell.
Prezentowane w naszym sklepie internetowym akumulatory Li-Polymer oraz Li-Ion  idealnie nadają się do częstego ładowania laptopów firmy Packard Bell.
Obecnie w laptopach Packard Bell, stosuje się wyłącznie akumulatory typu: Li-Ion i Li-Polymer.
W naszym sklepie wysyłkowym znajdą Państwo również akumulatory - do laptopów firmy Packard Bell starszego typu - czyli NiMh.
Informujemy, że sprzedaż akumulatorów najstarszego typu, czyli NiCd (kadm) - do notebooków firmy Packard Bell - jest zabroniona na terenie wszystkich państw UE.
Jeżeli w opisie akumulatora nie napisano inaczej, to oferowane przez nasz sklep akumulatory i baterie są zamiennikami, które są w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami NiCd, NiMh, Li-Ion i Li-Polymer, które są stosowane w polskich laptopach Packard Bell.
Akumulatory oraz baterie, które są stosowane w laptopach firmy Packard Bell przed pierwszym użyciem należy prawidłowo i dokładnie uformować.
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów do laptopów firmy Packard Bell znajdą Państwo w załączonej przez nas obszernej instrukcji obsługi.
Zużyte baterie oraz akumulatory od laptopów Packard Bell muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów

Producent: Bati-mex, Gateway, Zamiennik