4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Laptopów » Nec


Akumulatory i baterie do laptopów Nec

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na akumulatory i baterie do laptopów japońskiej firmy Nec.
Sprzedawane w naszym sklepie internetowym akumulatory Li-Ion oraz Li-Polymer  idealnie nadają się do częstego ładowania laptopów firmy Nec.
Obecnie w laptopach japońskiej firmy Nec, stosuje się akumulatory typu: Li-Ion lub Li-Polymer.
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również akumulatory - do laptopów NEC starszego - czyli NiMh (wodorki).
Informujemy, że sprzedaż akumulatorów starszego typu, czyli NiCd (kadmowe) - do notebooków firmy Nec - jest zabroniona na terenie wszystkich państw UE.
Jeżeli w opisie oferowanego akumulatora nie napisano inaczej, to sprzedawane przez nasz sklep internetowy akumulatory i baterie są zamiennikami, w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami NiCd, NiMh, Li-Ion oraz Li-Polymer, które są stosowane w laptopach firmy Nec.
Akumulatory i baterie, które są stosowane w laptopach japońskiej firmy Nec przed pierwszym użyciem należy prawidłowo uformować.
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów do laptopów firmy Nec znajdą Państwo w załączonej przez nas obszernej instrukcji obsługi.
Zużyte baterie oraz akumulatory od laptopów firmy Nec muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego i międzynarodowego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów