4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Laptopów » IBM


Akumulatory i baterie do laptopów IBM

W naszym sklepie znajdziecie Państwo akumulatory i baterie do laptopów IBM.
Sprzedawane, przez nasz internetowy sklep, akumulatory Li-Ion i Li-Polymer  idealnie nadają się do częstego rozładowywania i ładowania i są przeznaczone do laptopów amerykańskiej firmy IBM.
Obecnie w laptopach firmy IBM, stosuje się akumulatory typu Li-Ion oraz Li-Polymer. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie również akumulatory - do laptopów starszego typu IBM - czyli NiMh.
Informujemy, że sprzedaż akumulatorów starego typu: NiCd - do notebooków IBM - jest zabroniona na terenie państw całej UE.
Jeżeli w opisie naszego towaru nie zaznaczono inaczej, to oferowane przez nas akumulatory są zamiennikami, w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami NiCd, NiMh, Li-Ion oraz Li-Polymer, które są stosowane w laptopach firmy IBM.
Akumulatory, które są stosowane w laptopach amerykańskiej firmy IBM przed pierwszym użyciem należy prawidłowo uformować.
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów do laptopów firmy IBM znajdziecie Państwo w załączonej instrukcji obsługi.
Zużyte baterie i akumulatory IBM muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów