4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Odkurzaczy
Producent: Bati-mex, ZamiennikAkumulatory i baterie do odkurzaczy domowych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu na baterie i akumulatory do odkurzaczy domowych różnych firm i marek.
Zwracamy Państwa uwagę na to, że akumulatory oraz baterie do odkurzaczy domowycy i przemysłowych - mogą być wykonane z ogniw NiMh. 
Do robotów odkurzających nie sprzedaje się akumulatorów typu NiCd i Pb.
Przed zakupem odpowiedniego ogniwa należy zapoznać się z instrukcją obsługi robota odkurzającego, w celu zaznajomienia się z informacją na temat zainstalowanego w nim akumulatora.
Oferowane, w naszym sklepie internetowym, akumulatory oraz baterie, do robotów odkurzających idealnie zastępują oryginalne ogniwa NiMh stosowane we wspomnianych urządzeniach.
Jeśli nie zaznaczono w naszym opisie inaczej, to sprzedawane przez nasz sklep internetowy akumulatory i baterie są zamiennikami, które są w 100% kompatybilne z oryginalnymi akumulatorami, które zostały zastosowane w odkurzaczach domowych.
Akumulatory NiMh doskonale zastępują ogniwa typu NiCd.

Szczegółowy opis uformowania akumulatorów i baterii do samosprzątających odkurzaczy domowych znajdą Państwo w załączonej do przesyłki, przez nasz sklep internetowy, dokładnej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory oraz baterie, do odkurzaczy domowych wszystkich marek, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów

Producent: Bati-mex, Zamiennik