4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Kontrolerów RAID
Producent: Bati-mex, ZamiennikAkumulatory i baterie do kontrolerów RAID

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na akumulatory i baterie do kontrolerów RAID.
Powyższe kontrolery wykorzystywane są zarówno w dużych serwerowniach, jak i tych mniejszych.
Oferowane przez nas akumulatory Li-Ion i Li-Polymer idealnie nadają się do częstego ładowania oraz są idealnie dopasowane do wszystkich typów kontrolerów RAID.
Obecnie w kontrolerach RAID, stosuje się jedynie akumulatory typu Li-Ion lub Li-Polymer.
Jeżeli w szczegółowym opisie produktu nie zaznaczono inaczej, to oferowane przez nas akumulatory są zamiennikami, w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami typu Li -Ion oraz Li-Polymer, które są zainstalowane w kontrolerach RAID.
Akumulatory używane w kontrolerach RAID przed pierwszym użyciem muszą zostać prawidłowo uformować (potocznie mówi się: sformatowane).
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów do kontrolerów, znajdziecie Państwo w załączonej przez nas, do przesyłki, czytelnej i prostej instrukcji obsługi.
Zużyte baterie i akumulatory do wszystkich typów kontrolerów RAID należy natychmiast zutylizować zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów

Producent: Bati-mex, Zamiennik