4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Myszy Bezprzewodowych
Producent: Bati-mex, ZamiennikAkumulatory i baterie do myszy bezprzewodowych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na baterie i akumulatory do myszy bezprzewodowych.
Pragniemy zwrócić uwagę na to, że akumulatory do myszy bezprzewodowych  mogą być wykonane z ogniw NiMh, Li-Ion lub Li-Polymer.
Ogniwa typu NiCd zostały wycofane ze sprzedaży na rynku UE.
Przed zakupem odpowiedniego ogniwa należy zapoznać się z instrukcją obsługi myszy bezprzewodowej celem zweryfikowania rodzaju posiadanego akumulatora, w Państwa urządzeniu.
Sprzedawane, w naszym sklepie internetowym, akumulatory oraz baterie, do myszy bezprzewodowych, Li-Polymer i Li-Ion idealnie zastępują oryginalne ogniwa stosowane we wspomnianych urządzeniach.
Oferowane przez nasz sklep internetowy akumulatory do myszy bezprzewodowych Li-Polymer oraz Li-Ion nie mają tzw. efektu pamięci - można je doładowywać w dowolnie wybranym momencie.
Jeśli nie napisano inaczej, to oferowane przez nasz sklep internetowy akumulatory i baterie są zamiennikami, które są w 100% kompatybilne z oryginalnymi akumulatorami, które są stosowane w myszkach bezprzewodowych.
Akumulatory Li-Polymer idealnie zastępują ogniwa typu Li-Ion i odwrotnie.

Szczegółowy opis uformowania akumulatorów i ogniw do myszek bezprzewodowych znajdą Państwo w załączonej przez nasz sklep instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory oraz baterie, do myszy bezprzewodowych, muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego i międzynarodowego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów

Producent: Bati-mex, Zamiennik