4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Radiotelefonów » HYT


Akumulatory i baterie do radiotelefonów HYT

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na baterie oraz akumulatory do radiotelefonów (walkie-talkie) oferowanych przez firmę HYT.
Akumulatory do radiotelefonów i odbiorników walkie-talkie sprzedawanych przez firmę HYT złożone są z ogniw Li-Polymer, Li-Ion oraz NiMh.
Sprzedaż akumulatorów NiCd na terenie UE - do radiotelefonów oraz walkie-talkie firmy HYT - jest prawnie zabroniona.
Przed zakupem akumulatora lub baterii  do walkie-talkie marki HYT, prosimy szczegółowo zapoznać się z załączoną instrukcją obsługi posiadanego urządzenia, aby dobrać ogniwo o odpowiednim napięciu i o odpowiednich gabarytach.
Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane przez nasz sklep internetowy baterie oraz akumulatory do walkie-talkie oferowane przez markę HYT, są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w radiotelefonach wymienionej firmy.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do radiotelefonów sprzedawanych pod globalną nazwą HYTznajdą Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory oraz baterie do radiotelefonów firmy HYT, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego i unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów