4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Przenośnych DVD


Akumulatory i baterie do przenośnych odtwarzaczy DVD

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na akumulatory i baterie do przenośnych odtwarzaczy DVD różnych marek.
Prezentowane akumulatory do przenośnych urządzeń DVD składają się z ogniw NiMh, Li-Polymer lub Li-Ion.
Baterie litowe do przenośnych odtwarzaczy DVD są jednorazowe i nie można ich powtórnie naładować.
Przed zakupem akumulatora lub baterii  do przenośnego odtwarzacza DVD, należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi posiadanego urządzenia, aby dobrać ogniwo o odpowiednim napięciu i o odpowiednich wymiarach.
Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane przez nasz sklep baterie litowe i akumulatory do przenośnych odtwarzaczy DVD są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami tej firmy, jakie zostały zastosowane w tych urządzeniach.
Dokładny opis uformowania akumulatorów  do wszelkiego typu przenośnych odtwarzaczy DVDznajdą Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory oraz baterie litowe do pilotów stosowanych w  przenośnych urządeniach DVD należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego i prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów