4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Kamer
Producent: Activejet, Bati-mex, Batimex, GP Battery, Premium Gold, ZamiennikAkumulatory i baterie do cyfrowych kamer video

W tej kategorii prezentujemy ofertę naszego internetowego sklepu na akumulatory i baterie do cyfrowych i analogowych kamer video.
Oferowane, w naszym sklepie internetowym, ogniwa doskonale nadają się do częstego ładowania i rozładowywania i są idealnie dopasowane do analogowych i cyfrowych kamer.
Na dzień dzisiejszy, w cyfrowych kamerach video, najczęściej stosowane są akumulatory typu Li-Ion i Li-Polymer, które doskonale zastępują stare, i wycofane ze sprzedaży, ogniwa starego typu - NiCd i NiMh.
Jeżeli w opisie produktu nie zaznaczono inaczej, to oferowane przez nas akumulatory  są zamiennikami, w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami typu Li -Ion, Li-Polymer, NiMh i NiCd, które są zainstalowane w cyfrowych kamerach video.
Akumulatory do kamer video - wszystkich typów - przed pierwszym użyciem należy prawidłowo uformować.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do cyfrowych kamer, znajdziecie Państwo w załączonej, do przesyłki, czytelnej instrukcji obsługi.
Zużyte baterie i akumulatory do kamer cyfrowych i analogowych należy natychmiast zutylizować zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów