4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Kontrolerów RAID » IBM


Akumulatory i baterie do kontrolerów RAID IBM

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również akumulatory i baterie do kontrolerów RAID znanej firmy IBM.
Kontrolery raid firmy IBM wykorzystywane są  w dużych serwerowniach oraz i w tych mniejszych, np: prywatnych domowych.
Oferowane przez nasz sklep akumulatory Li-Polymer i Li-Ion idealnie nadają się do częstego ładowania oraz są idealnie dopasowane do wszystkich typów kontrolerów firmy IBM.
Obecnie w kontrolerach RAID wyprodukowanych przez firmę IBM, stosuje się jedynie najnowsze akumulatory typu Li-Ion lub Li-Polymer.
Jeżeli w dokładnym opisie produktu nie zaznaczono inaczej, to oferowane przez nas akumulatory są doskonałymi zamiennikami, w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami typu Li -Ion oraz Li-Polymer, które są zainstalowane w kontrolerach RAID IBM.
Akumulatory, które są używane w kontrolerach RAID firmy IBM, przed pierwszym użyciem wymagają prawidłowego uformowania (potocznie mówi się: sformatować).
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów do kontrolerów raid IBM znajdziecie Państwo w załączonej, do przesyłki, instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory i baterie do kontrolerów RAID IBM należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów