4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Psich Obroży » Kinetic
Producent: Bati-mex, ZamiennikAkumulatory i baterie do psich obroży Kinetic

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na akumulatory i baterie do elektronicznych psich obroży firmy Kinetic.
Akumulatory do elektronicznych psich obroży Kinetic składają się z ogniw NiMh, Li-Polymer lub Li-Ion.
Sprzedaż akumulatorów NiCd - do psich obroży Kinetic - jest zabroniona.
Baterie litowe do psich obroży marki Kinetic są jednorazowe i nie można ich powtórnie naładować.
Przed zakupem akumulatora lub baterii  do elektronicznej psiej obroży marki Kinetic, należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi posiadanej obroży, aby dobrać ogniwo o odpowiednim napięciu i o odpowiednich wymiarach.
Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane przez nasz sklep baterie litowe i akumulatory do elektronicznych psich obroży (sprzedawanych pod marką Kinetic), są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w tych urządzeniach.
Dokładny opis uformowania akumulatorów  do elektronicznych psich obroży firmy Kineticznajdą Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory oraz baterie litowe do psich obroży, oferowanych pod marką Kinetic, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego i prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów

Producent: Bati-mex, Zamiennik