4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Szczoteczek do Zębów
Producent: Bati-mex, FDK - Sanyo, GP Battery, ZamiennikAkumulatory i baterie do elektrycznych szczoteczek do zębów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na baterie oraz akumulatory do elektrycznych szczoteczek do zębów różnych firm.
Pragniemy zauważyć, że producenci elektrycznych szczoteczek do zębów nie zalecają samodzielnej wymiany akumulatorów!

Akumulatory do elektrycznych szczoteczek zostały wykonane z ogniw Li-Ion,  Polymer lub NiMh.
Sprzedaż akumulatorów starego typu NiCd na terenie UE - do szczoteczek do zębów - jest prawnie zabroniona.
Przed zakupem baterii oraz akumulatorów do elektrycznych szczoteczek do zębów należy dokładnie zapoznać się z załączoną instrukcją obsługi posiadanej szczoteczki, aby dobrać ogniwo o prawidłowych parametrach technicznych do posiadanego urządzenia bezprzewodowego.

Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane w naszym sklepie internetowym baterie oraz akumulatory do szczoteczek do zębów są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w oryginalnych szczoteczkach.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do elektrycznych szczoteczek, znajdziecie Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi (w języku polskim).
Zużyte akumulatory oraz baterie do elektrycznych szczoteczek do zębów, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego oraz unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów