4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Golarek
Producent: GP Battery, Sanyo, ZamiennikAkumulatory i baterie do golarek elektrycznych

W tej kategorii prezentujemy ofertę naszego sklepu internetowego na baterie i akumulatory do golarek elektrycznych różnych producentów.
Oferowane w naszym sklepie internetowym akumulatory i baterie doskonale nadają się do wielokrotnego ładowania i rozładowywania i doskonale pasują do elektrycznych golarek.
Na chwilę obecną, w golarkach elektrycznych, najczęściej stosowane są akumulatory typu NiMh.
Jeżeli nie zaznaczono inaczej w opisie, to sprzedawane przez nas baterie i akumulatory  są zamiennikami, w 100% zgodnym z oryginalnymi akumulatorami typu Li -Ion, NiCd i NiMh, które zostały zainstalowane w golarkach elektrycznych.
Akumulatory do golarek elektrycznych przed pierwszym użyciem należy dokładnie uformować.
Szczegółowy opis uformowania sprzedawanych przez nas akumulatorów do golarek znajdziecie Państwo w dołączonej, do paczki, przez nas instrukcji obsługi.
Zużyte baterie i akumulatory od elektrycznych golarek należy natychmiast zutylizować zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów

Producent: GP Battery, Sanyo, Zamiennik