4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Kamer » Toshiba


Akumulatory i baterie do cyfrowych kamer video Toshiba

Zachęcamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na baterie i akumulatory do cyfrowych kamer video japońskiej firmy Toshiba.
Oferowane przez nas ogniwa Li-Ion idealnie nadają się do częstego ładowania oraz są idealnie dopasowane do cyfrowych kamer firmy Toshiba.
Obecnie, w cyfrowych kamerach video firmy Toshiba, stosuje się jedynie akumulatory typu Li-Polymer i Li-Ion, które doskonale zastępują stare, i wycofane już ze sprzedaży, ogniwa starego typu - NiMh i NiCd <-- zakaz sprzedaży w krajach UE).
Jeżeli w szczegółowym opisie prezentowanego produktu nie zaznaczono inaczej, to oferowane przez nas akumulatory są zamiennikami, w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami typu Li -Ion, Li-Polymer, które są zainstalowane w cyfrowych kamerach video firmy Toshiba.
Akumulatory używane w kamerach japońskiej firmy Toshiba przed pierwszym użyciem należy prawidłowo oraz dokładnie uformować (potocznie mówi się: sformatować).
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów do cyfrowych kamer Toshiba, znajdziecie Państwo w załączonej przez nas, do przesyłki, czytelnej i prostej instrukcji obsługi.
Zużyte baterie i akumulatory do kamer cyfrowych firmy Toshiba należy natychmiast zutylizować zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów