4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Telefonów Komórkowych » Panasonic


Akumulatory i baterie do telefonów komórkowych Panasonic

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu na baterie oraz akumulatory do telefonów komórkowych japońskiej marki Panasonic.
Akumulatory oraz baterie do japońskich telefonów komórkowych firmy Panasonic zostały wykonane z ogniw typu NiMh, Li-Ion lub Li-Polymer.
Sprzedaż akumulatorów NiCd na terenie całej UE - do wszystkich modeli telefonów komórkowych japońskiej marki Panasonic - jest zabroniona.
Przed zakupem akumulatora lub baterii, do wszystkich modeli telefonów komórkowych japońskiej spółki Panasonic, należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi, aby dobrać ogniwo o odpowiednich parametrach technicznych.

Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane w naszym sklepie internetowym baterie oraz akumulatory do telefonów komórkowych oferowanych przez japońską firmę Panasonic są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w oryginalnych telefonach tego popularnego japońskiego producenta.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do telefonów komórkowych japońskiej marki Panasonic znajdą Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi ogniwa.
Zużyte akumulatory i baterie do telefonów komórkowych światowego producenta Panasonic, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego i unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów