4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Odkurzaczy » Euro-Pro


Akumulatory i baterie do odkurzaczy domowych Euro-Pro

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu na baterie i akumulatory do odkurzaczy domowych różnych firmy Euro-Pro.
Zwracamy Państwa uwagę na to, że akumulatory oraz baterie do odkurzaczy domowych i przemysłowych marki Euro-Pro - mogą być wykonane z ogniw NiMh. 
Do robotów odkurzających nie sprzedaje się już akumulatorów starego  typu: NiCd i Pb.
Przed zakupem odpowiedniego ogniwa należy zapoznać się z instrukcją obsługi robota odkurzającego Euro-Pro, w celu zapoznania się z informacją na temat zainstalowanego w nim akumulatora.
Oferowane, w naszym sklepie internetowym, akumulatory oraz baterie, do robotów odkurzających firmy Euro-Pro idealnie zastępują oryginalne ogniwa NiMh stosowane we wspomnianych urządzeniach.
Jeśli nie zaznaczono w naszym opisie inaczej, to sprzedawane przez nasz sklep internetowy akumulatory i baterie są zamiennikami, które są w 100% kompatybilne z oryginalnymi akumulatorami, które zostały zastosowane w odkurzaczach domowych marki Euro-Pro.
Akumulatory NiMh doskonale zastępują ogniwa starego typu NiCd.

Szczegółowy opis uformowania akumulatorów i baterii do samosprzątających odkurzaczy domowych marki Euro-Pro znajdą Państwo w załączonej do przesyłki, przez nasz sklep internetowy, dokładnej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory oraz baterie, do odkurzaczy domowych wszystkich marek, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów