4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Słuchawek Bezprzewodowych
Producent: Bati-mex, Cameron Sino, ZamiennikAkumulatory i baterie do słuchawek bezprzewodowych bluetooth

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na baterie oraz akumulatory do słuchawek bezprzewodowych, które są używane w telefonach i smartfonach.
Akumulatory do słuchawek bezprzewodowych (bluetooth) zostały wykonane z ogniw NiMh, Li-Ion lub Polymer.
Sprzedaż akumulatorów typu NiCd na terenie całej UE - do słuchawek bluetooth - jest całkowicie zabroniona.
Przed zakupem baterii oraz akumulatorów do słuchawek bezprzewodowych typu bluetooth należy dokładnie zapoznać się z załączoną instrukcją obsługi posiadanej słuchawki, aby dobrać ogniwo o prawidłowych parametrach technicznych do posiadanego urządzenia.

Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane przez nasz sklep internetowy baterie oraz akumulatory do słuchawek bluetooth są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w oryginalnych słuchawkach danej firmy.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do słuchawek bezprzewodowych bluetooth, znajdą Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi (w języku polskim).
Zużyte akumulatory oraz baterie do słuchawek bezprzewodowych (z zestawów głośnomówiących), należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego oraz unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów