4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Nawigacji GPS » Garmin
Producent: Bati-mex, Batimex, ZamiennikAkumulatory i baterie do nawigacji samochodowych GPS Garmin

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na baterie i akumulatory do nawigacji samochodowych GPS firmy Garmin.
Zwracamy uwagę na to, że akumulatory do nawigacji samochodowej GPS firmy Garmin mogą być wykonane z ogniw NiMh, Li-Ion lub najnowszych Li-Polymer.
Przed zakupem odpowiedniego ogniwa należy zapoznać się z instrukcją obsługi nawigacji samochodowej GPS Garmin celem zapoznania się z informacją na temat posiadanego akumulatora, w Państwa nawigacji GPS Garmin.
Sprzedawane, w naszym sklepie internetowym, akumulatory oraz baterie, do samochodowych nawigacji GPS firmy Garmin, Li-Polymer i Li-Ion idealnie zastępują oryginalne ogniwa stosowane we wspomnianych nawigacjach samochodowych GPS.
Oferowane przez nasz sklep internetowy akumulatory i baterie do nawigacji samochodowych GPS firmy Garmin Li-Polymer oraz Li-Ion nie mają tzw. efektu pamięci - można je doładowywać w dowolnej chwili.
Jeśli nie napisano inaczej, to oferowane przez nasz sklep internetowy akumulatory i baterie są zamiennikami, które są w 100% kompatybilne z oryginalnymi akumulatorami, które są stosowane w nawigacjach samochodowych GPS znanej firmy Garmin.
Akumulatory Li-Polymer idealnie zastępują ogniwa typu Li-Ion i odwrotnie.

Dokładny opis uformowania akumulatorów i ogniw do samochodowych nawigacji GPS wyprodukowanych przez firmę Garmin znajdą Państwo w załączonej do przesyłki, przez nasz sklep internetowy, instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory oraz baterie, do nawigacji samochodowych GPS Garmin, muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego, jak i międzynarodowego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów

Producent: Bati-mex, Batimex, Zamiennik