4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Nawigacji GPS » Medion
Producent: Bati-mex, ZamiennikAkumulatory i baterie do nawigacji samochodowych GPS Medion

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na baterie i akumulatory do nawigacji samochodowych GPS znanej firmy Medion.
Prosimy zwrócić uwagę na to, że akumulatory i baterie do nawigacji samochodowej GPS firmy Medion - mogą być wykonane z ogniw Li-Ion lub najnowszych Li-Polymer.
Do nawigacji samochodowych Medion nie produkuje się akumulatorów NiCd.
Przed zakupem odpowiedniego ogniwa należy zapoznać się z instrukcją obsługi nawigacji samochodowej GPS Medion celem zapoznania się z informacją na temat posiadanego akumulatora, w Państwa nawigacji samochodowej GPS.
Oferowane, w naszym sklepie internetowym, akumulatory i baterie, do samochodowych nawigacji GPS firmy Medion, Li-Polymer oraz Li-Ion idealnie zastępują oryginalne ogniwa stosowane we wspomnianych nawigacjach samochodowych.
Oferowane przez nasz sklep internetowy akumulatory oraz baterie do nawigacji samochodowych GPS Medion Li-Polymer oraz Li-Ion nie mają tzw. efektu pamięci - można je doładowywać w dowolnym momencie.
Jeśli nie zaznaczono w opisie inaczej, to sprzedawane przez nasz sklep internetowy akumulatory oraz baterie są zamiennikami, które są w 100% kompatybilne z oryginalnymi akumulatorami, które zostały zastosowane w nawigacjach samochodowych GPS firmy Medion.
Akumulatory Li-Polymer idealnie zastępują ogniwa typu Li-Ion i odwrotnie.

Dokładny opis uformowania akumulatorów i ogniw do samochodowych nawigacji GPS firmy Medion znajdą Państwo w załączonej do przesyłki, przez nasz sklep internetowy, instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory oraz baterie, do nawigacji samochodowych GPS Medion, muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów

Producent: Bati-mex, Zamiennik