4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Nawigacji GPS » TomTom
Producent: Bati-mex, ZamiennikAkumulatory i baterie do nawigacji samochodowych GPS TomTom

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na baterie oraz akumulatory do nawigacji samochodowych GPS holenderskiego producenta TomTom.
Pragniemy zwrócić uwagę, że akumulatory oraz baterie do nawigacji samochodowej GPS znanej marki TomTom - mogą być wykonane z ogniw Li-Ion jak również z najnowszych - Li-Polymer.
Do nawigacji samochodowych GPS koncernu TomTom nie sprzedaje się akumulatorów typu NiCd.
Przed zakupem ogniwa należy zapoznać się z instrukcją obsługi nawigacji samochodowej GPS holenderskiej firmy TomTom, w celu zapoznania się z informacją na temat zainstalowanego akumulatora, w nawigacji samochodowej.
Prezentowane, w naszym sklepie internetowym, akumulatory i baterie, do samochodowych nawigacji GPS popularnej firmy TomTom, Li-Polymer oraz Li-Ion idealnie zastępują oryginalne ogniwa stosowane we wspomnianych nawigacjach samochodowych GPS.
Oferowane przez nasz sklep akumulatory i baterie do nawigacji samochodowych GPS producenta TomTom: Li-Polymer oraz Li-Ion nie mają tzw. efektu pamięci - można je doładowywać w dowolnej chwili.
Jeśli nie zaznaczono w opisie inaczej, to sprzedawane przez nasz sklep internetowy akumulatory i baterie są zamiennikami, które są w 100% kompatybilne z oryginalnymi akumulatorami, które zostały zastosowane w nawigacjach samochodowych GPS popularnej firmy TomTom.
Akumulatory Li-Polymer doskonale zastępują ogniwa typu Li-Ion.

Dokładny opis uformowania akumulatorów oraz baterii do samochodowych nawigacji GPS holenderskiej firmy TomTom znajdą Państwo w załączonej do przesyłki, przez nasz sklep internetowy, dokładnej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory lub baterie, do nawigacji samochodowych GPS firmy TomTom, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl