4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Telefonów Komórkowych » Huawei
Producent: Bati-mex, ZamiennikAkumulatory i baterie do telefonów komórkowych Huawei

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu na baterie i akumulatory do telefonów komórkowych chińskiej marki Huawei.
Akumulatory do telefonów komórkowych chińskiej spółki Huawei zostały wykonane z ogniw typu NiMh, Li-Ion oraz Li-Polymer.
Sprzedaż akumulatorów NiCd na terenie całej UE - do wszystkich modeli telefonów komórkowych marki Huawei  - jest zabroniona.
Przed zakupem akumulatora lub baterii, do wszystkich modeli telefonów komórkowych chińskiej marki Huawei, należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi, aby dobrać ogniwo o odpowiednich parametrach technicznych.

Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane w naszym sklepie internetowym baterie i akumulatory do telefonów komórkowych oferowanych przez chiński koncern Huawei są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w oryginalnych telefonach tego znanego producenta.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do telefonów komórkowych chińskiej marki Huawei znajdą Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi ogniwa.
Zużyte akumulatory i baterie do telefonów komórkowych chińskiego producenta Huawei, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego i unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów

Producent: Bati-mex, Zamiennik