4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Modeli Zdalnie Sterowanych » Li-Polymer 7.4V


Akumulatory i baterie do modeli zdalnie sterowanych Li-Polymer 7.4V

Zapraszamy do zapoznania się z naszą internetową ofertą na akumulatory i baterie do modeli zdalnie sterowanych typu Li-Polymer o napięciu 7.4V.
Zwracamy uwagę, że akumulatory o napięciu 7.4V są w 100% zamienne z tymi o napięciu 7.2V. 
Sprzedawane w naszym sklepie internetowym akumulatory Li-Polymer 7.4V idealnie pasują do różnego typu modeli i zabawek elektrycznych.
Akumulatory i baterie do zabawek mogą występować w różnych konfiguracjach i z różnymi wtyczkami - prosimy mieć to na uwadze podczas zamawiania produktu.
Jeżeli nie napisano inaczej, to oferowane przez nasz sklep internetowy akumulatory i baterie są zamiennikami, które są w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami, które są stosowane w modelach zdalnie sterowanych, gdzie zastosowano ogniwa o napięciu 7.4V.
Akumulatory Li-Polymer zastępują ogniwa Li-Ion i na odwrót. 

Szczegółowy opis uformowania naszych akumulatorów i ogniw 7.4Vznajdą Państwo w załączonej do przesyłki instrukcji obsługi.
Zużyte baterie i akumulatory do modeli zdalnie sterowanych muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów