4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » MP3 / MP4 / PMP
Producent: Bati-mex, Batimex, Cameron Sino, ZamiennikAkumulatory i baterie do odtwarzaczy MP3 i MP4

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą internetową na akumulatory i baterie do odtwarzaczy MP3 i MP4.
Zwracamy uwagę, że akumulatory do odtwarzaczy MP3 / MP4 mogą być NiMh, Li-Ion i Li-Polymer,
Przed zakupem ogniwa prosimy o zapoznanie się z instrukcją obsługi urządzenia celem zweryfikowania rodzaju posiadanego akumulatora.
Sprzedawane w naszym sklepie internetowym akumulatory, do odtwarzaczy MP3 i MP4, Li-Polymer i Li-Ion idealnie zastępują oryginalne ogniwa stosowane w tych urządzeniach.
Oferowane przez nas akumulatory Li-Polymer i Li-Ion nie mają efektu pamięci - można je doładowywać w dowolnie wybranym momencie.
Jeżeli nie napisano inaczej, to oferowane przez nasz sklep  akumulatory i baterie są zamiennikami, które w 100% kompatybilne z oryginalnymi akumulatorami, które są stosowane w przenośnych i stacjonarnych odtwarzaczach MP3 / MP4.
Akumulatory typu Li-Polymer idealnie zastępują ogniwa typu Li-Ion i odwrotnie.

Szczegółowy opis uformowania akumulatorów i ogniw do odtwarzaczy MP3 i MP4 znajdą Państwo w załączonej do przesyłki instrukcji obsługi.
Zużyte baterie i akumulatory do przenośnych odtwarzaczy muzycznych muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów