4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Tabletów i Czytników Książek » Telstra


Akumulatory i baterie do tabletów i czytników książek Telstra

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na baterie oraz akumulatory do tabletów sprzedawanych przez firmę Telstra.
Akumulatory do tabletów firmy Telstra zostały wykonane z ogniw typu Li-Ion lub Li-Polymer.
Sprzedaż akumulatorów starszego typu: NiCd na terenie UE - do wszystkich tabletów i czytników książek marki Telstra - jest zabroniona.
Przed zakupem baterii oraz akumulatorów do tabletów i czytników książek firmy Telstra należy dokładnie zapoznać się z załączoną instrukcją obsługi posiadanego urządzenia, aby dobrać ogniwo o prawidłowych parametrach technicznych do urządzenia wspomnianego producenta.

Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane w naszym sklepie internetowym baterie oraz akumulatory do tabletów marki Telstra są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w oryginalnych urządzeniach tego mało znanego producenta.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do tabletów i czytników książek Telstra, znajdziecie Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory oraz baterie do tabletów sprzedawanych pod marką Telstra, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego oraz unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów