4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Laptopów » Everex


Akumulatory i baterie do laptopów Everex

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo akumulatory i baterie do laptopów firmy Everex.
Sprzedawane, przez nasz sklep, akumulatory Li-Polymer oraz Li-Ion  doskonale nadają się do częstego ładowania i są przeznaczone do laptopów firmy Everex.
Obecnie w laptopach firmy Everex, stosuje się akumulatory Li-Ion lub Li-Polymer. W naszej ofercie znajdziecie również akumulatory - do laptopów Everex - starszego typu:  NiMh.
Informujemy, że sprzedaż akumulatorów starego typu NiCd - do notebooków Everex - jest zabroniona na terenie państw Unii Europejskiej.
Jeżeli w opisie towaru nie zaznaczono inaczej, to oferowane przez nas akumulatory są zamiennikami, w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami NiCd, NiMh, Li-Ion i Li-Polymer, które są zainstalowane w laptopach firmy Everex.
Akumulatory, które zostały zastosowane w laptopach firmy Everex przed pierwszym użyciem muszą zostać prawidłowo uformowane.
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów Everex znajdziecie Państwo w załączonej instrukcji obsługi.
Stare akumulatory i baterie Everex muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów