4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Tabletów i Czytników Książek » Optus


Akumulatory i baterie do tabletów i czytników książek Optus

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na baterie oraz akumulatory do tabletów sprzedawanych pod marką Optus.
Akumulatory do tabletów i czytników książek firmy Optus zostały wykonane z ogniw typu Li-Ion lub Polymer.
Sprzedaż akumulatorów starszego typu: NiCd na terenie UE - do wszystkich tabletów i czytników książek Optus - jest zabroniona.
Przed zakupem baterii oraz akumulatorów do czytników książek i tabletów firmy Optus należy dokładnie zapoznać się z załączoną instrukcją obsługi posiadanego tabletu, aby dobrać ogniwo o prawidłowych parametrach technicznych do posiadanego urządzenia Optus.

Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane w naszym sklepie internetowym baterie oraz akumulatory do tabletów firmy Optus są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w oryginalnych urządzeniach tego producenta.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do tabletów marki Optus, znajdziecie Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory oraz baterie do tabletów sprzedawanych pod marką Optus, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego oraz unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów