4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Laptopów » Texas Instruments


Akumulatory i baterie do laptopów Texas Instruments

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na akumulatory i baterie do laptopów znanej amerykańskiej firmy Texas Instruments.
Sprzedawane w sklepie internetowym akumulatory Li-Polymer oraz Li-Ion  doskonale nadają się do wielokrotnego ładowania laptopów firmy Texas Instruments.
Obecnie w laptopach znanej firmy Texas Instruments stosuje się wyłącznie akumulatory typu: Li-Ion oraz Li-Polymer.
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również akumulatory - do laptopów amerykańskiej firmy Texas Instruments starszego typu - czyli NiMh.
Informujemy, że sprzedaż akumulatorów starszego typu NiCd jest prawnie zakazana na terenie EU.
Jeżeli nie zaznaczono inaczej, to oferowane przez nasz sklep akumulatory i baterie są zamiennikami, które są w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami NiCd, NiMh, Li-Ion oraz Li-Polymer, które są stosowane w amerykańskich laptopach firmy Texas Instruments.
Akumulatory oraz baterie, które są stosowane w laptopach Texas Instruments przed pierwszym użyciem należy prawidłowo i dokładnie uformować.
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów do amerykańskich laptopów Texas Instruments znajdą Państwo w załączonej przez nas instrukcji obsługi.
Zużyte baterie oraz akumulatory od laptopów firmy Texas Instruments muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów