4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Baterie do: » Sterowników PLC » Texas Instruments


Baterie litowe do sterowników PLC Texas Instruments

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na baterie do sterowników przemysłowych PLC amerykańskiej firmy Texas Instruments.
Przed zakupem baterii do sterowników PLC należy dokładnie zapoznać się ze specyfikacją posiadanego ogniwa litowego, aby uniknąć pomyłki w doborze odpowiedniej baterii.
Baterie do sterowników Texas Instruments najczęściej występują w wersji z wtyczką. Prosimy dokładnie zapoznać się z opisem zawartym na naszej stronie internetowej, aby dobrać produkt o odpowiednich parametrach technicznych.
Jeżeli nie zaznaczono inaczej, to sprzedawane w naszym sklepie baterie litowe do sterowników Texas Instruments są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, a często są wykonane z identycznych ogniw litowych - Varta, Panasonic, Saft.
Zużyte baterie litowe do sterowników PLC amerykańskiej marki Texas 
należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego i międzynarodowego prawa.
Prosimy nie ładować baterii litowych ładowarkami! Może to zakończyć się nawet uszkodzeniem ciała.
Baterie litowe sprzedawane są w blistrach lub luzem (pakowane w torebki foliowe) - w zależności od tego, jak pakuje je producent.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów