4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Baterie do: » Sterowników PLC » Cutler Hammer
Producent: Panasonic, Sanyo, Wykonano z baterii Panasonic, Wykonano z ogniw Varta, ZamiennikBaterie litowe do sterowników PLC Cutler Hammer

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na baterie do sterowników PLC znanej firmy Cutler Hammer.
Przed zakupem baterii litowej do sterownika Cutler Hammer prosimy dokładnie zapoznać się z parametrami technicznymi posiadanego ogniwa, aby uniknąć pomyłki w doborze odpowiedniej baterii litowej.
Baterie do urządzeń PLC Cutler Hammer najczęściej występują w wersji z wtyczką. Prosimy dokładnie zapoznać się z opisem zawartym na naszej stronie internetowej ponieważ taka sama bateria do sterownika Cutler Hammer może mieć różne wzory wtyczki.
Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane w naszym sklepie internetowym baterie litowe do sterowników Cutler Hammer są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami wspomnianej marki, a często są wykonane z identycznych ogniw.
Zużyte baterie do maszyn przemysłowych Cutler Hammer 
należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego i międzynarodowego prawa.
Pprosimy nie ładować baterii litowych! Może to zakończyć się uszkodzeniem ciała.
Baterie litowe sprzedawane są w blistrach lub luzem (pakowane w torebki foliowe) - w zależności od tego, jak pakuje je producent.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów