4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Baterie do: » Sterowników PLC » Fuji Electric


Baterie litowe do sterowników PLC Fuji Electric

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na baterie do sterowników PLC znanej firmy Fuji Electric.
Przed zakupem baterii litowej do sterowników marki Fuji Electric prosimy dokładnie zapoznać się z parametrami technicznymi posiadanego ogniwa litowego, aby uniknąć pomyłki w doborze odpowiedniej baterii litowej.
Baterie do sterowników PLC Fuji Electric najczęściej występują w wersji z wtyczką. Wobec tego prosimy dokładnie zapoznać się z opisem zawartym na naszej stronie internetowej ponieważ taka sama bateria do sterownika Fuji Electric może mieć różne wzory wtyczki.
Jeżeli nie zaznaczono inaczej, to sprzedawane w naszym sklepie internetowym baterie litowe do sterowników Fuji Electric są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami opisywanej marki, a często są wykonane z identycznych ogniw.
Zużyte baterie Fuji Electric 
należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego i międzynarodowego prawa.
Prosimy nie ładować baterii litowych ładowarkami! Może to zakończyć się nawet uszkodzeniem ciała.
Baterie litowe sprzedawane są w blistrach lub luzem (pakowane w torebki foliowe) - w zależności od tego, jak pakuje je producent.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów