4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Laptopów » Novatech


Akumulatory i baterie do laptopów Novatech

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na akumulatory i baterie do laptopów firmy Novatech.
Oferowane w naszym sklepie akumulatory Li-Ion oraz Li-Polymer  idealnie nadają się do częstego ładowania laptopów firmy Novatech.
Obecnie w laptopach Novatech, stosuje się wyłącznie akumulatory typu: Li-Ion lub Li-Polymer.
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również akumulatory - do laptopów Novatech starszego typu - czyli NiMh (wodorki).
Informujemy, że sprzedaż akumulatorów starszego typu, czyli NiCd (kadmowe) - do notebooków firmy Novatech - jest zabroniona na terenie wszystkich państw UE.
Jeżeli w opisie akumulatora nie napisano inaczej, to sprzedawane przez nasz sklep internetowy akumulatory i baterie są zamiennikami, w 100% zgodnymi z oryginalnymi akumulatorami NiCd, NiMh, Li-Ion oraz Li-Polymer, które są stosowane w laptopach firmy Novatech.
Akumulatory i baterie, które są stosowane w laptopach firmy Novatech przed pierwszym użyciem należy prawidłowo uformować.
Szczegółowy opis uformowania akumulatorów do laptopów Novatech znajdą Państwo w załączonej przez nas obszernej instrukcji obsługi.
Zużyte baterie oraz akumulatory od laptopów firmy Novatech muszą zostać prawidłowo zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego i międzynarodowego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów