4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Modemów » ZTE
Producent: Cameron Sino, ZamiennikAkumulatory i baterie do modemów i routerów internetowych ZTE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą internetową na akumulatory i baterie do modemów i routerów internetowych WiFI firmy ZTE.
Zwracamy uwagę, że akumulatory do chińskich modemów ZTE o napięciu 3.7V zastępują również ogniwa o napięciu 3.6V i na odwrót.
Sprzedawane w naszym sklepie internetowym akumulatory, do modemów WiFi ZTE, Li-Polymer i Li-Ion idealnie zastępują oryginalne ogniwa stosowane w tych modemach.
Oferowane przez nas akumulatory do modemów chińskiej firmy ZTE nie mają efektu pamięci - można je doładowywać w dowolnie wybranym momencie.
Jeżeli nie napisano inaczej, to oferowane przez nasz sklep  akumulatory i baterie są zamiennikami, które w 100% kompatybilne z oryginalnymi akumulatorami, które są stosowane w przenośnych routerach i modemach internetowych WiFi firmy ZTE.
Akumulatory typu Li-Polymer idealnie zastępują ogniwa typu Li-Ion i odwrotnie.

Szczegółowy opis uformowania akumulatorów i ogniw do routerów i modemów WIFi chińskiej firmy ZTE znajdą Państwo w załączonej do przesyłki instrukcji obsługi.
Zużyte baterie i akumulatory do modemów WiFi ZTE muszą zostać zutylizowane zgodnie z przepisami polskiego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

 

Katalog produktów

Producent: Cameron Sino, Zamiennik