4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Radiotelefonów
Producent: Bati-mex, Batimex, Cameron Sino, ZamiennikAkumulatory i baterie do Radiotelefonów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na akumulatory i baterie do radiotelefonów (walkie-talkie) różnych firm.
Akumulatory do radiotelefonów zbudowane są z ogniw NiMh, Li-Polymer lub Li-Ion.
Sprzedaż akumulatorów NiCd - do radiotelefonów (walkie-talkie) - jest prawnie zabroniona.
Przed zakupem akumulatora lub baterii  do radiotelefonu, należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi posiadanego urządzenia, aby dobrać ogniwo o odpowiednim napięciu i o odpowiednich gabarytach.
Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane przez nasz sklep baterie i akumulatory do walkie-talkie, są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w radiotelefonach.
Dokładny opis uformowania akumulatorów  do popularnych radiotelefonówznajdą Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory oraz baterie do radiotelefonów, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego i międzynarodowego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów