4444.com.pl

Nieobowiązkowe»
Logowanie
Rejestracja

koszyk

Katalog » Akumulatory do: » Radiotelefonów » Switel


Akumulatory i baterie do radiotelefonów Switel

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na baterie oraz akumulatory do radiotelefonów (walkie-talkie) oferowanych przez firmę Switel
Firma Switel została założona w Szwajcarii, w 2001r i jest jednym z największych producentów radiotelefonów i niań elektronicznych.

Akumulatory do radiotelefonów i odbiorników walkie-talkie sprzedawanych pod szwajcarską marką Switel zostały złożone z ogniw Li-Ion, Li-Polymer lub NiMh.
Sprzedaż akumulatorów NiCd na terenie Unii Europejskiej - do radiotelefonów oraz walkie-talkie firmy Switel - jest niedozwolona.
Przed zakupem akumulatora lub baterii  do walkie-talkie szwajcarskiej marki Switel należy dokładnie zapoznać się z załączoną instrukcją obsługi posiadanego urządzenia, aby dobrać ogniwo o odpowiednich parametrach i o odpowiednich wymiarach.
Jeżeli nie napisano inaczej, to sprzedawane przez nasz sklep internetowy baterie oraz akumulatory do walkie-talkie (radiotelefonów) oferowane do urządzeń marki Switel, są zamiennikami w 100% zgodnymi z oryginalnymi produktami, jakie zostały zastosowane w radiotelefonach szwajcarskiej firmy.
Dokładny opis uformowania akumulatorów do radiotelefonów sprzedawanych w Polsce przez szwajcarską spółkę Switelznajdą Państwo, w załączonej do naszej przesyłki, szczegółowej instrukcji obsługi.
Zużyte akumulatory oraz baterie do radiotelefonów popularnej marki Switel, należy zutylizować zgodnie z przepisami polskiego i unijnego prawa.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu lub chcecie otrzymać specjalną ofertą (np. przy zakupie większej ilości sztuk danego produktu), to prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta

Telefon do sklepu: 781 03 02 01
email: baterie@list.pl

Katalog produktów